|
HP (Hewlett Packard) LaserJet Pro P1102 Mono Lazer Yazıcı (CE651A)
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Türü | Siyah Beyaz |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | Yok |
| Fax Özelliği | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | VAR , Manuel |
| Ethernet Bağlantısı | Yok |
| Wifi Bağlantısı | Yok |
| USB Bağlantısı | VAR , Hi-Speed USB 2.0 |
| Paralel Port | Yok |
| Ram Bellek | 2 MB |
| Çalışma Toner Sayısı | 1 |
| Sarf Malzemesi | CE285A |
| Toner Baskı Kapasitesi | 1.600 sayfa |
| Başlangıç Toner Kapasitesi | Demo 700 sayfa |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmaktadır |
| Dolum Verimliliği | Yüksek Verim |
| Boyutlar (GxDxY) | 340 x 238 x 196 mm |
| Ağırlık | 6.35 kg. |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows 8, Windows 7 (32 bit/64 bit), Windows Vista (32 bit/64 bit), Windows XP (32 bit/64 bit), Windows Server 2008 (32 bit/64 bit), Windows Server 2003 (32 bit/64 bit) Mac OS X v10.4, v10.5, v10.6 |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | 18 sayfa |
| Renkli Baskı Hızı (Dakikada) | Yok |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| Renkli Baskı Çözünürlüğü | Yok |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | 8.5 saniye |
| Aylık İş Hacmi | 5.000 sayfa |
| Yazdırma Dilleri | Ana bilgisayar tabanlı baskı |
| CD / DVD Üzerine Baskı | Yok |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | 150 sayfa |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A4; A5; A6; B5; kartpostallar; zarflar (C5, DL, B5) |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | 60 - 163 g/m² |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmaktadır
|
| Dolum Verimliliği |
Yüksek Verim
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||