Garanti Kapsamı ve Şartları

İnternet sitemizde satışa sunulmuş tüm ürünler ithalatçı veya üretici firma garantisi altındadır.Ürünlerin garanti içeriğini ve süresini tamamen üretici firma belirlemektedir. İade etmek istediğiniz ürün,satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz,ürünün kutusunun açılmamış olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Ürünün kutusu açılmış ve kullanılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilemez.

Garanti Kapsamındaki Arızalı Ürünlerin Tamir Ve Değişim Süreci

Öncelikle Firmamızla irtibata geçip garanti kapsamındaki arızalı ürün ile ilgili bilgi verilmesi gerekmektedir.Yapılan görüşmede garanti kapsamındaki ürün gerçekten arızalı/bozuk olduğu tespit edilirse.Arızalı ürünü faturası ,orijinal kutu ve ambalajlarıyla eksiksiz olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle Kargo ücretsiz firmamıza gönderebilirsiniz.Anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle yapılan gönderilerin kargo bedeli müşteriye yansıtılır.

Gönderilen garanti kapsamındaki arızalı/bozuk ürün firmamız tarafından ithalatcı ve üretici firmanın teknik servisine gönderilir.İthalatcı ve Üretici firma tarafından teste tabi tutulur.Bu süreç ürün firmamıza ulaştıktan itibaren maksimum 30 iş günü sürebilir.Yapılan teste ürün gerçekten arızalı/bozuk ise
01
Uyarı
Tamir edilip sorun giderilir ve ürün çalışır vaziyette firmamıza teslim edilir ve adresinize anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi ile sevk edilir.
02
Uyarı
Ancak ürününüzdeki arıza/kusur “Kullanıcı Hatası” (Düşürme , kırma , sıvı teması vb.) olarak tespit edilirse Ürün müşteriye geri iade edilir.
Garanti kapsamındaki arızalı/bozuk ürünlerin firmamıza ulaşım bedeli firmamız tarafından karşılanacaktır. Firmamıza gönderilen garanti kapsamındaki arızalı ürünler sadece anlaşmalı olduğumuz kargo şirketi aracılığı ile gönderilirse ürün teknik servisimizce kabul edilir.Aksi halde ürün müşteriye iade edilmek üzere kargo firmasına geri verilecektir.

Teknik servisimizden Müşteriye ulaşım bedeli müşteri tarafından karşılanacaktır.
Kapatmak için ESC tuşuna basın