Neden Dolum Dünyası

01
Orjinal Kartuş Mürekkepleri
Trabzon Bilgisayar'da mürekkep püskürtmeli yazıcılarınız için orjinal kartuş mürekkepleri kullanılır. Kartuşlarınızdaki boya aynı olmayınca veya kalitesiz olunca, kartuşunuzun ömrü azalır ve ucu tıkanır. Ayrıca yazıcınızın da bozulmasına neden olabilir. Orjinal boya ile hem daha fazla hem de daha net çıktılar alırsınız.
02
Tam Sünger
Çoğu orjinal kartuşunuzdaki yarım sünger, kartuşunuzun içi temizlenerek tam sünger ile değiştirilir. Böylece kartuşunuz daha uzun ömürlü olur ve daha kaliteli çıktı verir.
03
Polyester Toner Tozu
Lazer tonerleriniz doldurulmadan önce her parçası sökülür ve temizlenir. Trabzon Bilgisayar toner dolumlarında polyester toner tozu kullanır. Bu toz dramın ömrünü en az 2 dolum daha uzatır ve manyetik olmadığından manyetik merdanenizin yıpranmasını engeller. Doluluk oranı artarak daha net çıktı almanızı sağlar. Bu tozla en az %50 fazla ve net çıktı alırsınız.
04
Test
Doldurulan her kartuş veya toner, test merkezimizde test edilmeden size teslim edilmez. Böylece kartuş veya tonerinizi taktığınızda sürprizlerle karşılaşmazsınız.
05
Tam Entegre Tesis
Ne kadar yoğunluk olursa olsun yeterli kapasiteli entegre tesisimiz sayesinde, seri dolum makinelerimizle ve uzman kadromuzla dolum işleminizi en kısa sürede tamamlarız.
06
Özel Paketleme
Doldurulan her toner veya kartuş hava almayan, darbelere dayanıklı özel kutularımızla ambalajlanır.
07
Kalite Belgeli
Trabzon Bilgisayar bölgenin tek TSE ve ISO9001 belgeli Kartuş ve Toner Dolum Merkezidir.
08
Garanti
Doldurduğumuz tüm Kartuş ve Lazer Tonerler %100 Garantimiz altındadır.
09
Yedek Parça Ve Servis
Bozulan her marka model yazıcı, toner veya kartuşunuz için, servis, orjinal, muadil veya yedek parça hizmetimiz vardır.
Kapatmak için ESC tuşuna basın