Hakkımızda

Dolum Dünyası bir Trabzon Bilgisayar Tic.Ltd.Şti. kuruluşudur.Bilişim sektöründe 30 yıldır faaliyet gösteren Trabzon Bilgisayar Tic.Ltd.Şti. , 1992 yılında kurulmuştur.Kurulduğu ilk günden itibaren Türkiyenin önde gelen bilişim şirketleri ile iş ortaklığı yapan firmamız ,2000’li yıllarda yazıcı sektörüne yönelip bölgenin en büyük, teknolojik ve donanımlı Kartuş& Toner Tolum tesisini kurmuştur.TSE ve ISO9001 kalite belgesi ile kartuş ve toner dolumunda kalitesini tescillemiş olan firmamız,Türkiyenin her bölgesinden kurumsal ve ticari müşterilerine hizmet vermektedir.Firmamız kartuş ve toner dolumu alanında Türkiye genelinde bilgisayar şirketlerinede hizmet vererek bayi ağını oluşturmuştur.
Tesislerimizde uzman kadromuzla her marka   yazıcıların kartuş ve tonerlerin dolumu en kaliteli ve orijinal ürünler kullanılarak yapılmaktadır.Bu sayede Daha Fazla Çıktı alma imkanı sağlanmaktadır.Kullandığımız Polyester Toner Tozu ve Toner Yenileme işlemi sayesinde tonerinizin ömrü uzatılarak müşterilerimize ekonomik çözümler sunmaktayız.
Firmamız son yıllarda gelişen Muadil Toner sektöründede   gerekli yatırımları yapıp
Yeniden Doldurulabilir Teknolojisi ,
Yüksek Baskı Kalitesi,
Yüksek Çıktı Sayısı olan
Ve bir Tabzon Bilgisayar Tic.Ltd.Şti. markası olan WELLCOLOR tonerlerin satışını müşterilerinin hizmetine sunmuştur.

Orijinal kartuş ve toner alanındada direk distribütörlerle çalışan firmamız stok ve fiyat avanlajlarını müşterilerine sunmakadır.

Yazıcı satışı alanında distribütör firmalarla iş ortaklığı yapan firmamız her marka yazıcıları çok uygun fiyat avantajlarıyla müşterilerine sunmaktadır..

Kapatmak için ESC tuşuna basın