Ürün İade Şartları

İade etmek istediğiniz ürün, ilk satın aldığınız andaki gibi kusursuz, eksiksiz ,kutusu açılmamış ve hasar görmemiş olması gerekmektedir.Bu durumda kargo ücreti kullanıcıya ait olmak üzere ürünü 1 ay içerisinde firmamıza iade edebilirsiniz.

İade etmek istediğiniz ürün,satın alındığı andaki gibi kusursuz, eksiksiz,ürünün kutusunun açılmamış olması ve kullanılmamış olması gerekmektedir.Ürünün kutusu açılmış ve kullanılmış olması durumunda ürün iadesi kabul edilemez.

Ürün İadesinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

01
Uyarı
Ürünler mutlaka orijinal kutusu ve ambalajında iade edilmelidir. Orjinal Kutusu ve ambalajı bozulmuş,kullanılmış,bir başka müşteri tarafından satın alınamayacak durumdaki ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.
02
Uyarı
İade etmek istediğiniz ürünün kargo geliş ve gidiş ücretleri müşteriye aittir.
03
Uyarı
İade etmek istediğiniz ürün ile birlikte orijinal faturada (Alt nüshaları dahil) iade edilmelidir. Ürünün faturası firma adına kesilmiş ise,iade ederken kurumun düzenlediği iade faturası ile birlikte gönderilmelidir.Ürünle birlikte fatura gönderilmediği durumda iade kabul edilmemektedir.
04
Uyarı
Satın alınan ürünlerde verilen hediye varsa,ürün iadesinde hediyelerde iade edilmelidir.
05
Uyarı
İade için gönderilen ürünler,teknik servis tarafından iadeye uygunluğu incelenir.İadenizin onaylanmasının ardından ,satın alma şeklinize göre hesap numaranıza veya kredi kartınıza iade tutarı aktarılır.Bu işlemin ortalama süresi 1-7 gün arasıdır.
Kapatmak için ESC tuşuna basın