Ödeme Seçenekleri

Dolum Dünyasından alışverişinizi belirleyip ürünleri sepete ekledikten sonra ödeme işlemi 3 farklı biçimde gerçekleşmektedir.
01
Havale / EFT
Sipariş işlemi esnasında belirlediğiniz banka hesabımıza ilgili tutarı yatırdıktan sonra havale bildirim formunu doldurarak ödemeyi yaptığınıza dair müşteri temsilcilerini bilgilendirmelisiniz. Ödemeniz onaylandıktan sonra siparişinizin onaylanarak hazırlama aşamasına geçilecektir. Banka hesap numaraları için Banka Hesap Numaraları sayfasını ziyaret edebilirsiniz.
02
Kredi Kartı
Kredi kartı ile alışverişlerinizde peşin ödemeleriniz için komisyon uygulanmamaktadır. Sipariş tamamlandığı durumda kredi kartınızdan ilgili tutar çekilmiş demektir. Siparişinizin müşteri temsilcilerimiz tarafından görüntülenmesinden sonra onaylanarak kargo süreci başlatılacaktır. Taksitli alışverişlerinizde değişik aylara göre değişik vade farkları uygulanmaktadır. Taksit seçeneklerini inceleyerek uygun olan ödeme seçeneğini belirtiniz.
03
Mail Order
Avantajlı taksit seçenekleri yani komisyonsuz vade farksız seçeneklerden yararlanmak için Mail Order ödeme seçeneğini seçiniz. Siparişlerinizde firmamızın anlaşmalı olduğu pos sistemlerinde farklı kartlara farklı vade seçenekleri uygulanmaktadır. Vade farkı uygulanmayan seçenekleri mail order taksit seçeneklerinden inceleyiniz. Böylece daha ekonomik bir alışveriş yapmış olacaksınız.
Kapatmak için ESC tuşuna basın