SMS Destekli Bildirim

Dolum dünyasında müşteri memnuniyeti ön planda tutulmaktadır. Güvenli bir alışveriş yapmanız için sistemimizde üyelik kaydınızdan itibaren çeşitli aşamalarda uyarı mesajları ile bilgilendirilirsiniz. Bu sayede hem bilgilerinizin güvenliğini kontrol etmiş olur hem de her hangi bir aksaklık için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçmenizi kolaylaştırır.

Sistemimize üye kaydı oluştururken belirtmiş olduğunuz cep telefonu numaranıza üyelik aşamasında, sipariş aşamasında, sipariş kargo aşamasında v.b. gibi SMS mesajı ile bilgilendirilirsiniz. Ayrıca benzer şekilde belirttiğiniz eposta hesabınıza ilgili mesajlar iletilir. Böylece siparişiniz hakkında ve sipariş ayrıntıları hakkında bilgi sahibi olursunuz.
01
Uyarı
Geri bildirimleriniz için gelen sms ya da epostaya cevap yazmayınız. Dolum Dünyası ile ilgili her türlü soru ve görüşlerinizi iletişim bölümünde bize ulaştırabilirsiniz.
02
Uyarı
Dolum Dünyası tarafından gönderilen tüm SMS ler ücretsizdir. Müşteriden herhangi bir ücret talep edilmez. Bu SMS lerin amacı site içindeki alışveriş hakkında müşteriyi bilgilendirmektir.
Kapatmak için ESC tuşuna basın