Arızalı Yeni Ürün

İnternet sitemizdeki ürünler 2 ana gurup altında toplanmaktadır.
01
SARF MALZEMELER (Kartuş , Toner , Şerit )
Yeni satın almış olduğunuz sarf malzemelerin arızalı/bozuk olması durumunda

Öncelikle Firmamızla irtibata geçip arıza durumu hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.Yapılan görüşmede ürün gerçekten arızalı/bozuk olduğu tespit edildiğinde.Arızalı ürünü faturası ,orijinal kutu ve ambalajlarıyla eksiksiz olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle Kargo ücretsiz firmamıza gönderebilirsiniz.Anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle yapılan gönderilerin kargo bedeli müşteriye yansıtılır.

Gönderilen arızalı/bozuk ürün firmamız tarafından ithalatcı ve üretici firmanın teknik servisine gönderilir.İthalatcı ve Üretici firma tarafından teste tabi tutulur.Bu süreç maksimum 30 iş günü sürebilir.Yapılan teste ürün gerçekten arızalı/bozuk ise birebir yenisi ile değiştirilir. Yeni ürününüz kargo ücretsiz tarafınıza gönderilir.

Ancak ürününüzdeki arıza/kusur “Kullanıcı Hatası” (Düşürme , kırma , sıvı teması vb.) olarak tespit edilirse Ürün kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri iade edilir.
02
YAZICILAR
Yeni satın almış olduğunuz Yazıcı ve Yazıcıların arızalı/bozuk olması durumunda

Öncelikle Firmamızla irtibata geçip arıza durumu hakkında bilgi verilmesi gerekmektedir.Yapılan görüşmede Yazıcı gerçekten arızalı/bozuk olduğu tespit edildiğinde

● Satmış olduğumuz tüm yazıcı markalarının Türkiyenin tüm illerinde yetkili teknik servisi mevcuttur.Arızalı yazıcınızı bulunmuş olduğunuz ildeki Yetkili Teknik Servise getirip arıza tutanağını tutturup gerekirse ürün değişim formunu alabilirsiniz.Bu durumda ürün değişim formu ile birlikte arızalı ürününüzü orijinal kutusunda eksiksiz olarak ve faturasıyla Firmamıza kargo ücretsiz gönderebilirsiniz.En geç 1 ila 7 iş günü içinde yeni ürününüz kargo ücretsiz tarafınıza gönderilir.

● Diğer bir seçenek ise Arızalı ürünü faturası ,orijinal kutu ve ambalajlarıyla eksiksiz olarak, anlaşmalı olduğumuz kargo şirketiyle Kargo ücretsiz firmamıza gönderebilirsiniz.Anlaşmalı olmadığımız kargo şirketleriyle yapılan gönderilerin kargo bedeli müşteriye yansıtılır.

Gönderilen arızalı/bozuk yazıcı firmamız tarafından ithalatcı ve üretici firmanın teknik servisine gönderilir.İthalatcı ve Üretici firma tarafından teste tabi tutulur.Bu süreç maksimum 30 iş günü sürebilir.Yapılan teste yazıcı gerçekten arızalı/bozuk ise ya tamir edilir yada birebir yenisi ile değiştirilir.En geç 1 ila 7 iş günü içinde yazıcınız kargo ücretsiz tarafınıza gönderilir.

Ancak yazıcınızdaki arıza/kusur “Kullanıcı Hatası” (Düşürme , kırma , sıvı teması vb.) olarak tespit edilirse Yazıcı kargo ücreti müşteriye yansıtılarak geri iade edilir.
Kapatmak için ESC tuşuna basın