|
CANON i-SENSYS LBP647Cdw Renkli Lazer Yazıcı
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Türü | Renkli / Siyah |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | YOK |
| Fax Özelliği | YOK |
| Çift Taraflı Baskı | OTOMATİK |
| Ethernet Bağlantısı | VAR |
| Wifi Bağlantısı | VAR |
| USB Bağlantısı | VAR |
| Ram Bellek | 1 GB |
| Çalışma Toner Sayısı | 4 |
| Sarf Malzemesi | CRG-075BK,CRG-075C,CRG-075Y,CRG-075M,CRG-075HBK,CRG-075HC,CRG-075HY,CRG-075HM |
| Toner Baskı Kapasitesi | Standart Kapasite: Siyah 1.400 Sayfa (%5 Yoğunlukta),Renkli (C,Y,M,) 1.300 Sayfa (%5 Yoğunlukta),Yüksek Kapasite: Siyah 3.500 Sayfa (%5 Yoğunlukta),Renkli (C,Y,M) 2.500 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Başlangıç Toner Kapasitesi | Siyah: 700 Sayfa (%5 Yoğunlukta), Renkli (C,Y,M) 500 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmaktadır |
| Dolum Verimliliği | Standart Verim |
| Boyutlar (GxDxY) | 425 mm x 418 mm x 265 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 14,5 kg |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows® 11/Windows® 10/Server® 2025/Server® 2022/Server® 2019/Server® 2016 Mac OS X Sürüm 10.15 ve üzeri Linux |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | Tek taraflı: Dakikada 25 sayfaya kadar (A4), Dakikada 45,3 sayfaya kadar, (A5 - Yatay) Çift taraflı: Dakikada 15 görüntüye kadar (A4) |
| Renkli Baskı Hızı (Dakikada) | Tek taraflı: Dakikada 25 sayfaya kadar (A4), Dakikada 45,3 sayfaya kadar, (A5 - Yatay) Çift taraflı: Dakikada 15 görüntüye kadar (A4) |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi ye kadar |
| Renkli Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi ye kadar |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | Renkli yaklaşık: 10,57 saniye veya daha az,Siyah-beyaz yaklaşık: 10,52 saniye veya daha az |
| Aylık İş Hacmi | Ayda 250 - 2.500 sayfa |
| Yazdırma Dilleri | UFRII, PCL5c, PCL6, Adobe® PostScript |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | Kağıt Girişi (Standart) 250 yapraklık kaset 1 yapraklık manuel besleme yuvası, Maksimum Kağıt Girişi Kapasitesi 251 yaprağa kadar, Kağıt Çıkışı 100 yapraklık |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A4, A5, A5 (Yatay), B5,A6, Legal, Letter, Executive, Statement, OFFICIO, B-OFFICIO, M-OFFICIO, GLTR, GLGL, Foolscap, 16K, Kartpostal, İndeks kartı, Zarf (COM10, DL, C5, Monarch), Özel boyutlar: Min. 76,2 x 127 mm Maks. 216,0 x 355,6 mm. |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | Kaset: 60 - 163 g/m² (Kuşe kağıt ile 200 g/m²ye kadar), Çok amaçlı tepsi: 60 - 163 g/m² (Kuşe kağıt ile 200 g/m²ye kadar) |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmaktadır
|
| Dolum Verimliliği |
Standart Verim
|
















|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||