|
KYOCERA ECOSYS MA2100cwfx Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Türü | Renkli / Siyah |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | VAR |
| Fax Özelliği | VAR |
| Çift Taraflı Baskı | OTOMATİK |
| Ethernet Bağlantısı | VAR |
| Wifi Bağlantısı | VAR |
| USB Bağlantısı | VAR |
| Çalışma Toner Sayısı | 4 |
| Sarf Malzemesi | TK-5430K,TK-5430C,TK-5430M,TK-5430Y,TK-5440K,TK-5440C,TK-5440M,TK-5440Y,DK-5430 |
| Toner Baskı Kapasitesi | Standart Kapasite (BK) 1.250 Sayfa (%5 Yoğunlukta), (C,M,Y) 1.200 Sayfa (%5 Yoğunlukta),Yüksek Kapasite (BK) 2.600 Sayfa (%5 Yoğunlukta), (C,M,Y) 2.200 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu YAPILMAMAKTADIR. |
| Dolum Verimliliği | YOK |
| Boyutlar (GxDxY) | 417 x 429 x 495 mm |
| Ağırlık | Toner kabı dahil yaklaşık 26 kg |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Tüm güncel Windows işletim sistemleri, Mac OS X 10.8 ve üzeri Unix, Linux ve talep üzerine diğer işletim sistemleri |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 21 sayfaya kadar |
| Renkli Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 21 sayfaya kadar |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi ye kadar |
| Renkli Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi ye kadar |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | Siyah : 11 saniye kadar kısa bir sürede, Renkli : 12.5 saniye kadar kısa bir sürede |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | 50 yapraklık çok amaçlı tepsi; 60–220 g/m², A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Özel (70 x 148 mm – 216 x 356 mm) 250 yapraklık evrensel kaset, 60–163 g/m², A4, A5, A6, B5, B6, Letter, Legal, Özel (105 x 148 –216 x 356 mm). |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A4,A5,A6,JIS B5,ISO B5,B6, Letter, Legal, Executive,Statement, Monarch envelope, DL envelope,C5 envelope,C6 envelope,NO.10 envelope, Japanese Postcard,Folio,Oficio,Big 16k, 32k,16k,Big 32k,ZL,Yougata4, Postcard, Younaga3, Nagagata3, Yougata2 |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | 60 - 163 g/m² |
| Tarayıcı Tipi | Düz Yatak, ADF |
| Tarama Çözünürlüğü Optik | 600, 400, 300, 200 dpi (256 gri tonlama) |
| Tarama Özellikleri | Rekli Tarama |
| Çift Taraflı Tarama | YOK |
| Tarama Dosya Biçimi | TIFF, PDF, PDF/A, yüksek sıkıştırmalı PDF, şifreli PDF, JPEG, XPS |
| Tarama Hızı | 30 ipm (300 dpi, A4, s/b), 23 ipm (300 dpi, A4, renkli) |
| Fotokopi Kopya Hızı | Dakikada 21 kopyaya kadar |
| Fotokopi Çözünürlüğü | 1200 × 1200 dpi |
| Fotokopi Küçültme / Büyültme | 1% lik adımlarla %25 - 400 |
| Fotokopi Kopya Sayısı Maksimum | 1 - 999 |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu YAPILMAMAKTADIR.
|
| Dolum Verimliliği |
YOK
|

















|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||