|
BROTHER MFC-L3760cdw Çok Fonksiyonlu Renkli Lazer Yazıcı
| Baskı Teknolojisi | Laser |
| Baskı Türü | Renkli / Siyah |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | VAR |
| Fax Özelliği | VAR |
| Çift Taraflı Baskı | OTOMATİK |
| Ethernet Bağlantısı | VAR |
| Wifi Bağlantısı | VAR, WİFİ DİRECT |
| USB Bağlantısı | VAR |
| Ram Bellek | 512 MB |
| Çalışma Toner Sayısı | 4 |
| Sarf Malzemesi | TN-279BK,TN-279C,TN-279Y,TN-279M,TN-279XLBK,TN-279XLC,TN-279XLY,TN-279XLM |
| Toner Baskı Kapasitesi | Standart Kapasite (BK) 1.500 Sayfa (%5 Yoğunlukta), (C,M,Y) 1.200 Sayfa (%5 Yoğunlukta),Yüksek Kapasite (BK) 3.000 Sayfa (%5 Yoğunlukta), (C,M,Y) 2.300 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Başlangıç Toner Kapasitesi | Siyah: 1.000 Sayfa (%5 Yoğunlukta), Renkli (C,Y,M) 1.000 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmamaktadır. |
| Dolum Verimliliği | YOK |
| Boyutlar (GxDxY) | 410 mm (G) x 444 mm (D) x 401 mm (Y) |
| Ağırlık | 20,2 kg |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 26 sayfaya kadar |
| Renkli Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 26 sayfaya kadar |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 600 x 2.400 dpi ye kadar |
| Renkli Baskı Çözünürlüğü | 600 x 2.400 dpi ye kadar |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | Manuel Besleme Yuvası (1 sayfa), Standart (Tepsi 1) (250 sayfa), Otomatik Belge Besleyici (50 sayfa), Kağıt çıktısı Yüzü Aşağı, 150 sayfa |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | Standart (Tepsi 1) (A4, Letter, Legal, Folio, A5, A5 (Uzun Kenar), A6, Executive, Mexico Legal, India Legal, B5, A4 kısa (270 mm), 16K, B6 (JIS)), 2 Taraflı Baskı (A4), Manuel Besleme Yuvası (Monarch, DL Zarf, C5 Zarf, Com-10, Genişlik: 76,2 mm - 216 mm x |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | 60 - 163 g/m2 |
| Tarayıcı Tipi | Düz Yataklı ve ADF |
| Tarama Çözünürlüğü Optik | 1200 × 1200 dpi, ADF : 600 × 600 dpi |
| Tarama Özellikleri | Renkli Tarama |
| Çift Taraflı Tarama | VAR |
| Tarama Dosya Biçimi | PDF, TIFF, JPEG, BMP, XPS, PNG |
| Tarama Hızı | Siyah 28 saniye, Renkli 21 saniye |
| Fotokopi Kopya Hızı | Dakikada 26 sayfaya kadar |
| Fotokopi Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi ye kadar |
| Fotokopi Küçültme / Büyültme | 25% ile 400% arası (1% lik artışlarla) |
| Fotokopi Kopya Sayısı Maksimum | 99 kopyaya kadar |
| Fax İletim Hızı | 33,6 kbps |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmamaktadır.
|
| Dolum Verimliliği |
YOK
|














|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||