|
HP (Hewlett Packard) LaserJet Pro 3003dn Mono Lazer Yazıcı (3G653A)
| Baskı Teknolojisi | Laser |
| Baskı Türü | Siyah |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | YOK |
| Fax Özelliği | YOK |
| Çift Taraflı Baskı | OTOMATİK |
| Ethernet Bağlantısı | VAR |
| Wifi Bağlantısı | YOK |
| USB Bağlantısı | VAR |
| Ram Bellek | 256 MB |
| Çalışma Toner Sayısı | 1 |
| Sarf Malzemesi | W1450A,W1450X |
| Toner Baskı Kapasitesi | 145A,145X,W1450A,W1450X W1450A : 1.700 Sayfa (%5 Yoğunlukta),W1450X: 3.800 Sayfa (%5 Yoğunlukta) |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmaktadır. |
| Dolum Verimliliği | Standart Verim |
| Boyutlar (GxDxY) | 367,0 x 398,2 x 216,2 mm |
| Ağırlık | 7,5 kg |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Microsoft® Windows® 11, 10, 7 SP1: 32 bit veya 64 bit, 2 GB kullanılabilir sabit disk alanı, internet bağlantısı, Microsoft® Internet Explorer veya Edge. Apple® macOS v10.15 Catalina, macOS v11 Big Sur, macOS v12 Monterey |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 35 sayfaya kadar |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | 7 saniye kadar kısa bir sürede |
| Yazdırma Dilleri | PCL5c; PCL6; PS; PCLmS; PDF; URF; PWG; PCLm |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 1200 x 1200 dpi ye kadar |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | Kağıt işleme girişi, standart 1 ana tepsi; 250 yaprak veya 10 zarf, Kağıt işleme çıkışı, standart 150 yapraklık çıkış tepsisi |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A4, A5, A5-R, A6, B5(JIS); B6(JIS); Oficio (216 x 340); 16K (195 x 270 mm); 16K (195 x 270 mm); 16K (197 x 273 mm); L 9 x 13 cm; 10x15cm; Japon Kartpostal; Çift Japon Kartpostal Döndürülmüş; Japon Zarf Chou #3; Japon Zarf Chou #4; Zarf B5; Zarf C5; Zarf C |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmaktadır.
|
| Dolum Verimliliği |
Standart Verim
|






|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||