|
LEXMARK MS331dn Mono Lazer Yazıcı
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Türü | Siyah / Beyaz |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | Yok |
| Fax Özelliği | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Otomatik |
| Ethernet Bağlantısı | Var |
| Wifi Bağlantısı | Yok |
| USB Bağlantısı | Yok |
| Ram Bellek | 256MB |
| Çalışma Toner Sayısı | 1 |
| Sarf Malzemesi | 55B5000,55B5H00,55B0ZA0 |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmaktadır |
| Dolum Verimliliği | Standart Verim |
| Boyutlar (GxDxY) | 222 x 368 x 363 mm |
| Ağırlık | 9.3 kg |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Windows Server 2019, Windows 10, Windows 8.1, Windows 8, Windows 7 x64, Windows Server 2016, Windows 8.1 x64, Windows 7 |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | Dakikada 38 sayfaya kadar |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi ye kadar |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | 6.2 saniye den az |
| Aylık İş Hacmi | 50.000 Sayfa Aylık Baskı Kapasitesi |
| Yazdırma Dilleri | PCL 5c Emülasyonu, PCL 5e Emulation, PCL 6 Emulation, Personal Printer Data Stream (PPDS), PostScript 3 Emulation, PDF 1.7 emulation, Direct Image |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | 100 Yapraklık Çok Amaçlı Besleyici, Tümleşik Dubleks, 150 Yapraklık Çıkış Kutusu, 250 Yapraklık Giriş |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A6, Oficio, 7 3/4 Zarf, 9 Zarf, JIS-B5, A4, Legal, A5, Letter, B5 Zarf, Statement, C5 Zarf, Executive, Universal, DL Zarf, Folio, 10 Zarf |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | 60 - 120 g/m2 (Standart Tepsi (g/m2)) |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmaktadır
|
| Dolum Verimliliği |
Standart Verim
|





|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||