|
CANON İ-SENSYS LBP6030B Mono Lazer Yazıcı
| Baskı Teknolojisi | Lazer |
| Baskı Türü | Siyah Beyaz |
| Baskı Boyutu | A4 |
| Tarama Fotokopi Özelliği | Yok |
| Fax Özelliği | Yok |
| Çift Taraflı Baskı | Yok |
| Ethernet Bağlantısı | Yok |
| Wifi Bağlantısı | Yok |
| USB Bağlantısı | VAR , Yüksek Hızlı USB 2.0 |
| Ram Bellek | 32 MB |
| Çalışma Toner Sayısı | 1 |
| Sarf Malzemesi | CRG-725 |
| Başlangıç Toner Kapasitesi | Demo 700 sayfa |
| Toner Dolumu | Toner Dolumu Yapılmaktadır |
| Dolum Verimliliği | Yüksek Verim |
| Boyutlar (GxDxY) | 364 mm x 249 mm x 199 mm |
| Ağırlık | Yaklaşık 5,0 kg |
| Desteklenen İşletim Sistemleri | Win 8.1(32/64 bit)/Win 8(32/64 bit)/Win 7(32/64bit)/Win Vista(32/64 bit)/XP(32/64bit)/Server 2012(32/64 bit)/Server 2012 R2(64 bit)/Server 2008(32/64 bit) / Server 2008 R2(64 bit)/ 2003 Server(32/64 bit)/Mac OS X 10.6~ /Linux/Citrix(FR2) |
| Garanti Süresi | 24 Ay |
| Siyah Baskı Hızı (Dakikada) | 18 Sayfa/dk. |
| Siyah Baskı Çözünürlüğü | 600 x 600 dpi |
| İlk Sayfa Çıkış Hızı | Yaklaşık Uyku modundan çıkma 1 saniye Açıldıktan sonra 10 saniye veya daha az |
| Aylık İş Hacmi | 5.000 sayfa |
| Yazdırma Dilleri | UFRII LT |
| Kağıt Tepsi Kapasitesi | 150 yapraklık giriş tepsisi |
| Desteklenen Kağıt Boyutları | A4/B5/A5/LGL/LTR/EXE/16K/Özel boyut Zarf COM10/Zarf Monarch/Zarf C5/Zarf DL genişlik 76,2~216 mm x uzunluk 188~356 mm |
| Maksimum Kağıt Ağırlığı | 60 - 163 g/m |
| Toner Dolumu |
Toner Dolumu Yapılmaktadır
|
| Dolum Verimliliği |
Yüksek Verim
|
|
|
||||||||||||||||||||||||
|
|
||||||||||||||||||||||||